Ekologiczny sposób na seks każdej nocy

Prosty i tani sposób, na dodatek naturalny czyli w obiegowej opinii  ekologiczny, na seks każdej nocy. I to bez większego wysiłku czy skutków ubocznych. A na dodatek można mieć za darmo.

Sekst jest fetyszem naszych czasów. Wydolność seksualna jest miarą wartości i atrakcyjności popkulturowego bywalca (rozbierana scena w każdym filmie, obowiązkowo). Dlatego często dostajemy na skrzynkę pocztową przeróżne reklamy z Viagrą i innymi specyfikami dla obu płci (choć znacznie częściej dla mężczyzn), z adnotacją jakich to wyczynów dokonamy na każde zawołanie. Jedna pigułka i po kłopocie. Problemem mogą być medyczne skutki uboczne…

Ale jest sposób na udany seks każdej nocy, a wszystko dzięki maleńkim roztoczom – nużeńcom, żyjącym na naszej skórze. Pisałem o nich w poprzednim wpisie blogowym . A na Facebooku otrzymałem kilka dodatkowych informacji, m.in i taką:

(Dorota Litwin) "Ach, już spieszę z informacjami, w których jestem posiadaniu. To prawda, że zarażenie u osób starszych wzrasta (sięgając nawet 100%), łączy się to gł. ze starzeniem się układu immunologicznego (bo np. inny ‚komensal’ – grzyby z rodzaju Malassezia, również żywią się łojem ale preferują osobniki w wieku ok. 30 lat – tutaj z kolei wskazuje się na zmniejszoną aktywność gruczołów łojowych u osób starszych co nie podoba się wspomnianym grzybom ). Jeden z gatunków – Demodex brevis, żyje w gruczołach łojowych, natomiast drugi – którego obecność próbuje łączyć się z niektórymi dermatozami – Demodex folliculorum, mieszka sobie trochę wyżej, w mieszku włosowym. Aktywność tego ostatniego owszem, wzrasta w godzinach nocnych, ale tylko z tego względu, że wychodzi sobie na spacer po powierzchni naszej skóry; lubi też wtedy pracować wraz z samicą nad wytworzeniem potomków [podkreślenie S. Cz.].

No tak, nocny seks mamy zawsze, nawet jak grzecznie śpimy. Seks zastępczy w wykonaniu nużeńca. A że jest to bardzo mały bezkręgowiec, więc go gołym okiem nie zobaczymy.

Chcesz
mieć seksem każdej nocy i to bez wysiłku oraz skutków ubocznych? Zadbaj o własną populację nużeńca. Nie o taki seks chodzi w popkulturze? Oj, oj tam, jak by co, to jakiś seks był, a kto tam będzie wnikał w szczegóły :). Ważne, że dobrze brzmi i przyciąga uwagę.

ps. wiem, że roztocza to przedmiot badań akarologii a nie entomologii, ale nie będę zakładał kolejnej kategorii. A dla większości przeciętnych zjadaczy popkornu pajęczaki to owady. Wystarczy pójść do księgarni i kupić sobie popularny, kolorowy atlas z owadami :).

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s